натисніть, щоб включити зум
шукаємо...
Нічого не знайдено
відкрити карту
Огляд Дорожня карта Супутник Гібрид Місцевість Моє розташування На повний екран Попередня Наступна
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

Ми знайшли 0 результатів. View results
Розширений пошук

0 $ до 50 000 000 $

ми знайшли 0 результатів
Ваши результати пошуку

Історичну будівлю у центрі Львова продадуть?

Написав zdaniecomua на 20.09.2017
| 0

Львівська обласна рада має намір продати приміщення колишнього універмагу на площі Ринок, 32 за 63 мільйони гривень.

Загальна площа історичної будівлі становить майже 1700 кв. м, включаючи два поверхи, підвал та антресоль. В даний час в ньому діє ресторан «Театр пива «Правда» холдингу емоцій !FEST.

За словами Миколи Бандра, начальник управління майном спільної власності Львівської облради, оцінка вартості приміщень вже проведена і склала понад 63 мільйони гривень.

У травні 2017 року Львівська облрада прийняла рішення про приватизацію нежитлових приміщень колишнього універмагу на площі Ринок, 32 способом викупу. Право на викуп має орендар – компанія «Львівський універмаг «На ринку». Перед цим було кілька рішень судів, які зобов’язали Львівську облраду обрати саме викуп орендарем, а не продаж на відкритому конкурсі.

Компанія орендує будівлю з 1996 року, сплачуючи в бюджет міста 44 000 грн/міс. У 2003 році договір оренди був переукладений на 50 років. З-за низької ціни депутати неодноразово оголошували наміри збільшити орендну плату, однак, за умовами договору, це можливо тільки за згодою сторін.

У 2013 році компанія «Львівський універмаг «На ринку» придбала 1850 кв. м колишнього універмагу за 7,8 мільйонів гривень, тепер зможе викупити решту приміщень. Якщо компанія відмовиться заплатити за приміщення оціночну вартість – 63 мільйони гривень – Львівська облрада зможе оголосити про продаж цих приміщень на конкурсній основі, але із зобов’язанням продовжити договір оренди.

Джерело: http://commercialproperty.ua/news/ukrainskiy-rynok/istoricheskoe-zdanie-v-tsentre-lvova-prodadut/

Залиште відповідь

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.

  • Недавні записи

  • Розширений Пошук

    0 $ до 50 000 000 $

  • Іпотечний калькулятор

Порівняти нерухомість